שאלות נפוצות

איך ממלאים טופס לוטו דרך אתר התחנה ?

שלב 1. בכדי לשלוח טפסים ראשית יש לבחור משחק מבין המשחקים המוצעים בחלקו הימני של המשחק , לאחר בחירת המשחק יש לבחור האם ברצונך לשחק ב-"בדאבל לוטו" , את מספר ההגרלות , ושיטת עמלה.
שלב 2. יש לבחור את המספרים הזוכים או בצורה ידנית או דרך כפתור הלוטומט הממוקם בצדו הימני התחתון של המסך, כמו כן קיימת האפשרות לאפס את הבחירות או להוסיף טבלאות.
שלב 3. לאחר סיום הבחירות יש לאשר את תנאי השימוש באתר וללחוץ על כפתור "גש לקופה" הממוקם בצדו התחתון האמצעי של המסך. בצדו השמאלי של המסך קיימת לנוחיותך סיכום עסקה אשר מציג את הבחירות שנעשו ואת סכום התשלום עבור טופס הלוטו.

מהי העמלה שאתם גובים ?

דמי הטיפול לפי בחירת הלקוח 10 שקלים דמי משלוח עבור שיגור טופס הלוטו גביית הפרס והפקדתו בחשבון הבנק , או 10% מפרס ראשון ושני בלבד

שכחתי סיסמא מה עושים ?

יש לפנות לחברת לוטונט בטלפון *3930 , או לחלופין למלא שוב פרטים מלאים בדף מילוי הפרטים מחדש והסיסמא תשלח אליך שנית

באיזה אפשרויות תשלום ניתן לשלוח טופס?

אתר התחנה מאפשר שליחת טופס לוטו בעזרת כרטיס אשראי.

מתי נסגרת ההגרלה ?

הגרלת הלוטו מתקיימת בימי שלישי ושבת בשעה 23:00
על מנת להבטיח את שליחת הטפסים במועד ניתן לשלוח טפסים באתר התחנה עד השעה 16:00 ביום שלישי עבור ההגרלה של שלישי ויום חמישי ב 16:00 עבור ההגרלה של מוצאי שבת

האם צריך להירשם באתר כדי למלא טופס ?

חברת לוטונט לא דורשת להיות משתמש רשום על מנת למלא טופס לוטו אלא רק מילוי פרטים בסיסים על מנת לזהות לקוחות במקרה של זכייה.

שלחתי טופס, איך אני מקבל אישור על השליחה ?

לאחר שליחת הטופס יש להמתין כמספר דקות ואישור התשלום יתקבל למייל שנרשם בדף מילוי הפרטים. לאחר כחצי שעה ישלח מייל נוסף לכתובת הדוא"ל שנרשמה לעיל ובו ירשמו המספרים שנרשמו מספר ההגרלה ופרטים רלוונטיים נוספים .

אך אני רואה את הטפסים ששלחתי ?

לחברת לוטונט אתר המציג בשקיפות מלאה פירוט של כל הטפסים שנשלחו, לאחר סיום ההגרלה מסומנים על הטפסים הזכיות כולל הסכומים. פרטי הגישה לאתר ישלחו אליך במייל, כשעה לאחר קליטת הטפסים במערכת.

שלחתי טופס לוטו וזכיתי איך מקבלים את הכסף ?

כל זכייה אשר אינה עוברת את סכום ה- 50,000 ₪ תזוכה לחשבון בנק הלקוח או שתועבר בצ'ק . מעל 50,000 ₪ תוזמן להתגיע למשרדי החברה לקבלת הזכיה

מתי מקבלים את כספי הזכייה ?

כספיי הזכייה מועברים ללקוחות התחנה בסוף כל חודש בצורה מרוכזת. מעל 50,000 ₪ תקבל את הזכיה במשרדי החברה מיד עם קבלתם ממפעל הפיס.

מי אתם ?

חברת לוטונט הינה החברה הראשונה והותיקה בישראל למשלוח הגרלות הלוטו ,למעשה היא זו שפרצה את הגבולות מול כל המוסדות השמרנים בענף. בעל החברה מר מיכה שריג היה בעבר הבעלים של חברת מנויי הטוטו הראשונה בישראל .
חברת לוטונט מספקת שירותים למשתתפים בהגרלת הלוטו מבית מפעל הפיס, ולמשתתפים בהגרלת הטוטו של המועצה להסדר הימורים בספורט. לוטונט מעסיקה כשמונים עובדים, הממוקמים במשרדי החברה בפתח תקווה ובחיפה.
לוטונט זכתה להצלחות מרשימות במשך שנות פעילותה,בהן ניתן למנות:

אך אני יודע שלא תברחו עם כספי הזכיה ?

חברת לוטונט פועלת משנת 2001, במהלך השנים העברנו ללקוחותינו זכיות של עשרות מיליוני שקלים כולל מספר זכיות בפרס הראשון ופרס שני